سرویس خواب نوجوان

 • سرویس خواب نوجوان سینا

  سرویس خواب نوجوان 3,300,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان سینا از mdf و ملامینه ضدخش تولید میشود که جهت لب پر نشدن، لبه های کار تماما با روکش پی وی سی پوشانده شده اند.

 • سرویس خواب نوجوان بهار

  سرویس خواب نوجوان 3,350,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان بهار یک سرویس خواب جدید و پر فروش میباشد که در حین سادگی دارای استحکام بالایی میباشد. ساخته شده است از ام دی اف و روکش پی وی سی.

 • سرویس خواب نوجوان قوری

  سرویس خواب نوجوان 3,260,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان قوری یکی از انواع بسیار پر فروش میباشد که طراحی آن متفاوت از بقیه نمونه ها میباشد. تماما از جنس ام دی اف ساخته شده است و دارای روکش ضدخش و ضدآب پی وی سی میباشد.

 • سرویس خواب نوجوان اسپرت

  سرویس خواب نوجوان 2,700,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان اسپرت یکی از نمونه های سرویس خواب نوجوان جدید میباشد که به دلیل طراحی ساده ولی زیبایش اافراد زیادی را به خودش جذب کرده است.

 • سرویس خواب نوجوان سیب

  سرویس خواب نوجوان 3,050,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان سیب کاملا از ام دی اف ساخته شده است و یک روکش یکپارچه پی وی سی روی آن پرس شده است. ابعاد تخت 90 در 200 سانتیمتر میباشد.

 • سرویس خواب نوجوان آدیداس

  سرویس خواب نوجوان 3,400,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان آدیداس یک سرویس خواب نوجوان اسپرت میباشد که مورد پسند نوجوانان است. در رنگهای مختلف قابل سفارش است.

 • سرویس خواب نوجوان آدیداس2

  سرویس خواب نوجوان 1,195,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان آدیداس 2 سرویس خوابی دو طبقه بوده که از جنس چارچوب فلز و بدنه ملامینه تشکیل شده است . و در قسمت تخت بالایی خود دارای محافظی فلزیست .

 • سرویس خواب نوجوان لاو 2

  سرویس خواب نوجوان 1,190,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان لاو در رنگ های متنوعیست که می توان هر رنگی را برای اتاق خواب خود سفارش داد . همچنین این سرویس خواب برای فضاهای کمتر مناسبتر می باشد .

 • سرویس خواب نوجوان پرنسس

  سرویس خواب نوجوان 2,600,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان پرنسس یکی از پرفروش ترین های سرویس خواب دخترانه بوده که دارای رنگبندی متفاوتی می باشد . این سرویس خواب دخترانه زیبا را می توانید بهمراه دیگر وسایل مربوط به این تخت خواب سفارش دهید .

 • سرویس خواب نوجوان ساحل

  سرویس خواب نوجوان 1,980,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان ساحل ساخته شده از نمای ام دی اف بوده و بدنه آن از ملامینه می باشد . مواد ساختاری این سرویس خواب باعث شده تا بتوان قسمت های مختلف این تخت خواب را در رنگ های متفاوتی سفارش داد .

 • سرویس خواب نوجوان بسکتبالی

  سرویس خواب نوجوان 2,700,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان بسکتبالی سرویس خواب پسرانه ایست که می توان برای اتاق خواب های پسرانه این محصول را مورد استفاده قرار داد . این سرویس خواب زیبای پسرانه در رنگهای مختلفی قابل سفارش می باشد .

 • سرویس خواب نوجوان بن تن 2

  سرویس خواب نوجوان 1,190,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان بن تن دارای طراحی آرم بن تن بر روی خود می باشد و با این مشخصه خود پسران نوجوان و کودک را به خود جلب می نماید .

 • سرویس خواب نوجوان داسلر

  سرویس خواب نوجوان 670,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان داسلر از سرویس خواب های دارای نماد پوما می باشد که طرفداران بسیاری را دارا می باشد . سرویس خواب فوق در رنگ های متفاوتی قابل خریداری می باشد که شما رنگ مشکی این محصول را در تصویر مشاهده می کنید .

 • سرویس خواب نوجوان سارینا

  سرویس خواب نوجوان 1,240,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان سارینا یک سرویس دو طبقه میباشد که بسیار با کیفیت و پر فروش میباشد. دارای چارچوب فلزی میباشد و در قسمتهایی از آن چوب و پارچه به کار برده شده است.

 • سرویس خواب نوجوان کیتی 2

  سرویس خواب نوجوان 1,195,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان کیتی 2 دارای یک تختخواب دو طبقه زیبا میشود که از سن کودکی تا نوجوانی قابل استفاده است. طرح کارتونی مورد علاقه کودکان و نوجوانان روی این تخت خواب حکاکی شده است.

 • سرویس خواب نوجوان لمسه

  سرویس خواب نوجوان 420,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان لمسه دخترانه دارای طراحی زیبایی بوده و در میان دختران بسیار محبوب می باشد . خانمهای جوان با خرید این سرویس خواب زیبا می توانند اتاق خواب زیبایی را داشته باشند .

 • سرویس خواب نوجوان بن تن

  سرویس خواب نوجوان 630,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان بن تن با طرح بن تن از نمونه های پر فروش میز و صندلی میباشد. ساخته شده از فلز و ملامینه ضدخش میباشد.  و در اندازه 90 در 200 سانتیمتر تولید میشود.

   

 • سرویس خواب نوجوان پوما

  سرویس خواب نوجوان 620,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان پوما باز هم یک نمونه از طرحهای مورد علاقه کودکان و نوجوانان پسر و دختر میباشد. از فلز و ملامینه ضد خش ساخته شده است و تخت آن در ابعاد 90 در 200 سانتیمتر تولید میشود.

 • سرویس خواب نوجوان اپل

  سرویس خواب نوجوان 540,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان اپل از دسته سرویس خواب های زیباییست که بر اساس طراحی نقش اپل بر روی قسمت تاج این تخت خواب نامگذاری شده است .

 • سرویس خواب نوجوان عروسکی

  سرویس خواب نوجوان 530,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان عروسکی دارای چارچوب فلزی میباشد و قسمت های سفید رنگ آن از ملامینه ضدخش ساخته شده است. طراحی نوجوان پسند این سرویس کودک و نوجوانان بسیاری را جذب کرده است.

 • سرویس خواب نوجوان لاو

  سرویس خواب نوجوان 500,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان لاو از سری تخت خواب های دخترانه می باشد که خانمهای نوجوان و جوان بر اساس دکوراسیون اتاق خواب خود اکثرا این مدل را انتخاب می نمایند .

 • سرویس خواب نوجوان آکاردئونی

  سرویس خواب نوجوان 3,300,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان آکاردئونی یک سرویس نوجوان جدید میباشد که وسایل ست بسیاری از جمله کمد، میز تحریر، کتابخانه و … دارد.

 • سرویس خواب نوجوان باربی

  سرویس خواب نوجوان 3,400,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان باربی یک سرویس خواب دخترانه زیبا میباشد که متناسب با روحیات کودک و نوجوانان طراحی شده است. از جنس ام دی اف با روکش یکپارچه ضدخش میباشد.

 • سرویس خواب نوجوان استرانگ

  سرویس خواب نوجوان 3,490,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان استرانگ یک سرویس نوجوان زیبا میباشد که طرح و رنگ آن متناسب با روحیات دختر و پسران نوجوان میباشد.

 • سرویس خواب نوجوان قلب

  سرویس خواب نوجوان 3,250,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان قلب تماما از جنس ام دی اف میباشد که سطح آن پوشیده شده از یک لایه پی وی سی میباشد و این امر باعث ضد آب و ضدخش شدن این کار شده است.

 • سرویس خواب نوجوان کیتی

  سرویس خواب نوجوان 3,985,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان کیتی که مشاهده میکنید دارای لوازم جانبی ست زیادی میباشد که شما میتوانید هر کدام از وسایل را که مورد استفاده است خرید نمائید.

 • سرویس خواب نوجوان مهماندار

  سرویس خواب نوجوان 2,290,000 تومان

  سرویس خواب نوجوان مهماندار نوعی سروی خواب زیبا بوده که از بدنه ای از جنس ضد خش ملامینه و نمایی از ام دی اف می باشد که در رنگ های مختلف قابل سفارش می باشد .


خرید سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب های نوجوان که در این صفحه از فروشگاه مشاهده مینمایید از جنس چوب و ام دی اف میباشند . و برخی از آنها از جنس فلز میباشند که برای کسانی مناسبترند که استحکام بیشتر مدنظرشان است . تمامی محصولات شرکتی بوده و بصورت بازاری و بی کیفیت تولید نمیشوند . برخی از محصولات سرویس خواب نوجوان دارای روکش یکپارچه PVC و برخی از جنس ملامینه ضد خش با روکش وکیوم میباشند .
شما میتوانید با کلیک روی محصول مورد نظرتان جزییات بیشتری را در مورد آن مطالعه نمایید .
قیمتی که برای سرویس های نوجوان قید شده مربوط به تخت خواب نوجوان، میز آرایش و پاتختی میباشد . در صورتی که مشتری مایل باشد میتواند کمد و دراور نیز به همراه خرید خود سفارش دهد .
قیمت سرویس خوابهای نوجوانی که فلزی هستند . تنها برای تخت خواب نوجوان میباشد . مشتری میتواند برای آنها پاتختی یا میز آرایش را هم سفارش دهد .
محصولات فوق جهت نوجوانان طراحی شده اند . در صورتی که میخواهید برای نوزاد یا کودک خود سرویس خواب تهیه کنید میتوانید از منوی بالای سایت به بخش مربوطه مراجعه نمایید .