مبل راحتی

 • مبل راحتی هرمس

  مبل راحتی هرمس

  مبل راحتی هرمس 7 نفره میباشد و از نمونه های بسیار شکیل و پر فروش میباشد. کوسنهایی که در قسمت تکیه گاه قرار میگیرند راحتی این مبل را چندین برابر کرده اند.

  8,680,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی اقلیما

  مبل راحتی اقلیما

  مبل راحتی اقلیما نمونه ای از مبل راحتی هفت نفره میباشد. این مبل زیبا دارای ظاهری اسپرت و جوان پسند است. کلاف چوبی آن از چوب روس بوده و پارچه به کار رفته شده در آن به انتخاب شما قابل سفارش است.

  8,970,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی ویکتوریا

  مبل راحتی ویکتوریا

  مبل راحتی ویکتوریا یکی از نمونه مبلهای کلاسیک شیک میباشد که به خاطر کیفیت ساخت و طراحی زیبا پر طرفدار میباشد. کلاف چوبی این مبل از نوع روس و  پارچه به کار برده شده در آن پورشه و مازراتی میباشد.

  7,500,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی ماسکو

  مبل راحتی ماسکو

  مبل راحتی ماسکو هفت نفره است که دارای یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دوعدد تک نفره میباشد. دلیل تفاوت این مبل راحتی نسبت بقیه مبلها داشتن لمسه های زیاد در قسمت تکیه گاه آن است.

  8,400,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی دونار

  مبل راحتی دونار

  مبل راحتی دونار یک مبل کلاسیک میباشد که ساخته شده از چوب روس است. رنگ چوب، رنگ و جنس پارچه به انتخاب شما قابل تغییر است.

  7,800,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی سابرینا

  مبل راحتی سابرینا

  مبل راحتی سابرینا 7 نفره است که در حین دوام بسیار راحت میباشد. به خاطر کوسنهایی گلدار و کشیده جذابیت مخصوصی دارد

  6,900,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی مایاک

  مبل راحتی مایاک

  مبل راحتی مایاک یک نمونه مبل راحتی اسپرت میباشد که برای مکانهای خصوصی، عمومی و ادارات قابل استفاده است. میتوانید جنس روکش این مبل را چرم یا پارچه سفارش دهید.

  7,800,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی روژان

  مبل راحتی روژان

  مبل راحتی روژان یک مبل 7 نفره زیبا و راحت میباشد. که لمسه هایی در قسمت های مختلف آن به کار برده شده است. این مبل در حین راحتی استحکام بالایی دارد.

  7,800,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی کارول

  مبل راحتی کارول

  مبل راحتی کارول از انواع راحت و پر فروش است. دارای کلاف چوب روس، اسفنج 30 کیلویی و روکش پارچه ای آن از نوع مازراتی یا پورشه است.

  7,500,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی سورنا

  مبل راحتی سورنا

  مبل راحتی سورنا یکی از نمونه های مبل راحتی میباشد که به دلیل سادگی در طراحی طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است. این مبل راحتی زیبا بسیار با کیفیت و راحت میباشد که ساخته شده از کلاف چوب روس و پارچه پورشه و مازراتی است.

  7,800,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی نارسیس

  مبل راحتی نارسیس

  مبل راحتی نارسیس ساخته شده است از کلاف چوب روس و پارچه ان میتواند به انتخاب و سلیقه شما چرم یا مخمل باشد. اسفنج به کار رفته شده در این مبل از نوع 30 کیلویی بوده که نشست نمیکند و تغییر فرم نمیدهد.

  10,400,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی الیزا

  مبل راحتی الیزا

  مبل راحتی الیزا از انواع مبل ال میباشد که دارای کلاف چوب روس و پارچه آن از نوع پورشه یا مازراتی میباشد. ابن مبل ال راحتی زیبا دارای نشیمن 8 نفره میباشد و به همراه آن یک جلومبلی ست ارسال میشود.

  8,500,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی عرشه

  مبل راحتی عرشه

  مبل راحتی عرشه دارای طرحی زیبا و جدید می باشد که می تواند فضای منزل شما را بسیار خاص و زیبا جلوه دهد . این مبل راحتی مدرن دارای فوم سرد بوده و ماندگاری بالایی در قسمت کف دارد .

  7,500,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی سزار

  مبل راحتی سزار

  مبل راحتی سزار یکی از مبل های راحتی پرفروش است که از بهترین کلاف و چوب موجود در بازار است مانند کلاف روس و چوب راش که کیفیت محصول را بالا میبرند .

  7,800,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی هیلدا

  مبل راحتی هیلدا

  مبل راحتی هیلدا یکی از انواع بسیار پر فروش دی ایران میباشد که مورد علاقه زوجهای جوان قرار میگیرد.

  پارچه به کار رفته در این مبل چرم و پارچه میتواند باشد.

  9,800,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی ولگا

  مبل راحتی ولگا

  مبل راحتی ولگا، مبل راحتی 7 نفره میباشد که به دلیل ظاهر متفاوتش بسیار جوان پسند و پر طرفدار است. چوبی که در این مبل راحتی به کار رفته شده از نوع روس میباشد و پارچه آن از نوع پورشه و مازراتی است.

  7,950,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی آراد

  مبل راحتی آراد

  مبل راحتی آراد مبل راحتی هفت نفره میباشد. دارای یک کاناپه سه، یک کاناپه دو و دوعدد مبل یک نفره میباشد. مبل راحتی آراد به دلیل ظاهر اسپرتی که دارد در خانه هایی با سلیقه های اسپرت کارآمد است.

  8,600,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی ویان

  مبل راحتی ویان

  مبل راحتی ویان یک مبل راحتی هفت نفره میباشد که دارای کلاف چوب روس بوده و روکش آن میتواند به انتخاب شما چرم یا پارچه باشد. در صورت تمایل میتوانید پارچه را خریداری و برای ما ارسال نمائید.

  7,100,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی ویستور

  مبل راحتی ویستور

  مبل راحتی ویستور نمونه مبل راحتی بسیار شکیل و اسپرت است. این مبل زیبا و راحت 7 نفره بوده که شامل یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو عدد تک نفره میباشد.

  6,700,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی مادرید

  مبل راحتی مادرید

  مبل راحتی مادرید دارای رنگ های گوناگونی می باشد که زیبایی این مبل راحتی را دو برابر می نماید .

  این مبل زیبا دارای عسلی ها و یک جلومبلی بوده که می توانید آنها را تغییر دهید .

  6,990,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی ونوس

  مبل راحتی ونوس

  مبل راحتی ونوس یکی دیگر از نمونه های پرفروش دی ایران است. ساخت پایه ها و دسته های این مبل منحصر به فرد بوده و دلیل تفاوت آن با بقیه نمونه ها میباشد.

  6,800,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی کاپری

  مبل راحتی کاپری

  مبل راحتی کاپری یک مبل راحت متناسب با سلیقه زوجهای جوان است. هفت نفره میباشد و چوب آن از نوع روس میباشد که در رنگهای سفید، قهوه ای و طلایی موجود است.

  6,700,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی زارا

  مبل راحتی زارا

  مبل راحتی زارا مبل 7 نفره بسیار راحت میباشد که دلیل این امر تشک های پشتی و قسمت نشیمن است. این مبل زیبا یک جلومبلی ست دارد که به همراه آن ارسال میشود.

  5,900,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی نیروانا

  مبل راحتی نیروانا

  مبل راحتی نیروانا شامل یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو عدد تک نفره میباشد. این مبل بسیار زیبا دارای کلاف چوبی میباشد و اسفنج به کار رفته شده در آن بسیار با کیفیت و با دوام است.

  6,900,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی لارا

  مبل راحتی لارا

  مبل راحتی لارا مبل هفت نفره میباشد که شامل یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو عدد مبل تک نفره میباشد. کلاف چوبی مبل راحتی لارا از نوع روس میباشد و اسفنج به کار برده شده در آن از نوع 30 کیلویی بوده که به راحتی تغییر فرم نمیدهد.

  6,600,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی بیتا

  مبل راحتی بیتا

  مبل راحتی بیتا مبل 7 نفره راحتی است. از نمونه های بسیار زیبا و پر فروش دی ایران است. کلاف پوبی این مبل از نوع روس میباشد و پارچه آن مازراتیست.

  6,500,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی اسپرت کوئین

  مبل راحتی کوئین

  مبل راحتی مدرن کوئین که در بالا مشاهده می نمایید دارای پارچه ای از جنس چرم می باشد اما پارچه این مدل در زمان سفارش قابل تغییر به انتخاب مشتری می باشد و دارای رنگبندی های متنوعیست تا بتواند با فضاهای مختلف سازگار باشد .

  6,500,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل ال راحتی تینا

  مبل راحتی تینا

  مبل ال راحتی تینا یکی از مبلهاییست که می توان برای منازلی با ظرفیت پایین از آنها استفاده نمود . این مبل زیبا در رنگ بندی های مختلفی وجود دارد .

  6,200,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی اسکار

  مبل راحتی اسکار

  مبل راحتی اسکار یک مبل راحتی اسپرت میباشد که با ظاهر زیبایش طرفداران بسیاری را جذب کرده است. این مبل زیبا ساخته شده از چوب روس، اسفنج 30 کیلویی و پارچه پورشه یا مازراتی ساخته شده است.

  7,200,000 تومان
  0 out of 5
 • مبل راحتی رئال

  مبل راحتی رئال

  مبل راحتی رئال که از انواع مبلمان راحتی هشت نفره است که شامل دو عدد کاناپه سه نفره و دو عدد تک نفره میباشد. کلاف به کار رفته شده در این مبل راحتی از چوب روس میباشد و پارچه استفاده شده در آن میتوان چرم یا مخمل باشد.

  7,700,000 تومان
  0 out of 5

مبل راحتی به آندسته از مبلها اتلاق میشود که دارای نشیمنهای راحت و نرمی هستند و معمولا هدف از خرید آنها بیش از هر چیز استفاده در خانواده است تا پذیرایی از مهمانها . در این مبلها ظاهرا چوب کمتری بکار رفته و دارای پایه های کوتاهی هستند و یا اینکه اصلا پایه هایشان در دید نمیباشد .

معمولا برای خرید مبل راحتی قبل از هر چیز باید فضای اتاقی را در نظر بگیریم که قرار است مبلمان در آن جای گیرد . برای فضاهای کوچک باید از مبلهای کوچک و اسپرت استفاده کرد .

مرحله بعد برای خرید یک مبل راحتی مناسب توجه به جنس چوب و پارچه ایست که در آنها استفاده شده است که باید کیفیت خوب داشته باشند و زود از ریخت و قیافه نیفتند .

مرحله پایانی احتمالا مربوط به سلیقه افراد میشود که میبایستی متناسب با خواسته افراد باشد و آنها در خانه نسبت به مبلهای راحتی خود احساس خوبی داشته باشند . برای مشاهده سایر انواع مبل میتوانید از منوی بالای سایت به بخش مورد علاقه خود مراجعه نمایید .

.ssdd{color:blue;}