مبل

 • مبل وانیک

  مبل استیل وانیک 12,500,000 تومان

  مبل کلاسیک وانیک از مدل مبل های 9 نفره می باشد که تا 12 نفر نیز قابل سفارش است . همچنین با خرید این مبل می توانید مدلهای مختلفی از میز جلو مبلی و عسلی را بصورت جداگانه خریداری نمایید .

 • مبل مونترآل کلاسیک

  مبل مدرن مونترآل کلاسیک 11,950,000 تومان

  مبل سلطنتی مونترآل کلاسیک دارای طرحی جدید بوده که فروش بالایی در میان مبلهای سلطنتی سایت دی ایران دارد . این مبل زیبا همراه با زیبایی می توانید مقاومت بالای این مبل را نیز تجربه کنید .

 • مبل نارین

  مبل سلطنتی نارین 11,700,000 تومان

  مبل کلاسیک نارین از مدل های 7 نفره مبل سلطنتی بوده که می توان در هنگام سفارش تعداد نفرات بیشتر این مبل را نیز سفارش داد .

 • مبل نگین

  مبل سلطنتی نگین 10,100,000 تومان

  مبل کلاسیک نگین دارای ظاهری جذاب می باشد که قابلیت استفاده در هر منزلی را دارا بوده و می توان در دکوراسیون های مختلف با طراحی های متفاوت از این نمونه مبل استفاده نمود .

 • مبل لاله

  مبل سلطنتی لاله 11,200,000 تومان

  مبل استیل لاله مبلی 9 نفره بوده و قابلیت آن را دارد که تا 12 نفر نیز این مبل زیبا را سفارش دهید . در صورت تمایل می توانید با مراجعه به قسمت میز عسلی و جلومبلی سایت دی ایران مدل های مختلف این محصول را مشاهده و خریداری نمایید .

 • مبل سناتور

  مبل جدید سناتور 11,200,000 تومان

  مبل جدید سناتور یکی از مبلهاییست که می توانید آن را در رنگ های متفاوت چوب و پارچه سفارش دهید . این مبل زیبا به دلیل تنوع زیاد رنگبندی مورد استقبال خریداران قرار گرفته است .

 • مبل دو قلب

  مبل سلطنتی دو قلب 13,800,000 تومان

  مبل زیبای دو قلب یکی از مدل مبل های سلطنتی می باشد که در صورت خرید ، زیبایی بسیاری به منزل شما خواهد بخشید . این مبل سلطنتی زیبا نه نفره می باشد .

 • مبل داتیس

  مبل کلاسیک داتیس 12,000,000 تومان

  مبل سلطنتی داتیس یکی از مبل های سایت دی ایران می باشد که دارای طراحی منحصر بفردی می باشد . این مبل می تواند با هر منزلی هماهنگ باشد .

 • مبل ایتالیایی

  مبل استیل ایتالیایی 10,300,000 تومان

  مبل کلاسیک ایتالیایی دارای طراحی زیباییست که طرحی خاص را برای منزل شما ایجاد می نماید همچنین یکی از پرفروش ترین مدل مبل کلاسیک در این سایت می باشد .

 • مبل امپراطور

  مبل استیل امپراطور 11,000,000 تومان

  مبل سلطنتی امپراطور دارای پارچه ای زیبا می باشد که خریداران را به خود جلب نموده است . پارچه های این مبل سلطنتی قابل تغییر می باشند .

 • مبل مهتاب

  مبل سلطنتی مهتاب 10,950,000 تومان

  مبل استیل مهتاب دارای بهترین پارچه ، چوب و اسفنج در مواد اولیه خود می باشد که باعث ماندگاری این محصول شده است و تا مدت های زیادی می توانید این مبل زیبا را در منزل خود داشته باشید .

 • مبل یاشیک

  مبل سلطنتی یاشیک 14,000,000 تومان

  مبل استیل یاشیک مبلی زیبا می باشد که با طراحی خاص خود زیبایی منزل شما را دو چندان می نماید . این مبل سلطنتی یکی از پرفروش ترین مدل های مبل می باشد .

 • مبل انگلیسی

  مبل کلاسیک انگلیسی 11,500,000 تومان

  مبل کلاسیک انگلیسی از نمونه مبل های زیباییست که معمولا با هر منزلی با هر دکوراسیونی قابل تطبیق می باشد . رنگ پارچه این مبل قابل تغییر با رنگ دکوراسیون شما می باشد .

 • مبل کهربا

  مبل استیل کهربا 11,500,000 تومان

  مبل سلطنتی کهربا از نمونه مبل های بسیار زیبایی می باشد که دارای طراحی زیبای چوب است و استحکام بالایی دارد .ماندگاری بالای این محصول به دلیل استفاده از چوب مرغوب روس بوده که زیبایی بسیاری را نیز برای این نمونه از محصول به وجود می آورد .

 • مبل کوچینی

  مبل سلطنتی کوچینی 12,700,000 تومان

  مبل سلطنتی کوچینی یکی از نمونه های کلاسیک فروشگاه دی ایران می باشد که بسیار پرفروش بوده و طرفداران خاص خود را دارد .

  این مبل زیبا 9 نفره بوده که می توانیم به سفارش شما 12 نفره آن را نیز تولید کنیم .

 • مبل ایسلندی

  مبل کلاسیک ایسلندی 11,500,000 تومان

  مبل سلطنتی ایسلندی از دسته مبلهاییست که می توان در رنگ های مختلف قسمت چوب و پارچه این محصول را سفارش داد . این مبل زیبا یکی از نمونه مبل های کلاسیک و پرفروش سایت دی ایران می باشد .

 • مبل دونار

  مبل جدید دونار 6,800,000 تومان

  مبل کلاسیک دونار دارای رنگبندی زیبایی می باشد که با منازلی که دارای طراحی های رنگ روشن می باشند سازگار است .گرچه این مبل دارای رنگ ملایم و صورتی می باشد .

 • مبل پرشین

  مبل کلاسیک پرشین 11,250,000 تومان

  مبل استیل پرشین را می توانید در تصویر فوق مشاهده نمایید . تصاویری که برای مبل پرشین می بینید دارای کیفیت بوده و واقعی می باشند .

 • مبل اتریشی

  مبل کلاسیک اتریشی 11,500,000 تومان

  مبل کلاسیک اتریشی ساختاری زیبا و ساده دارد که می توانید تعداد نفرات مختلف این مبل را از این سایت سفارش دهید . مبل اتریشی را می توان برای منازلی با دکوراسیون کلاسیک سفارش داد و از ظاهر زیبای این محصول لذت برد .

 • مبل زئوس

  مبل جدید زئوس 13,000,000 تومان

  مبل سلطنتی زنوس مبلی نه نفره بوده که دارای طراحی منحصر به فرذی می باشد . این مبل سلطنتی دارای استحکام بالایی بوده که به دلیل استفاده از روس مقاوم می باشد .

 • مبل عقیق

  مبل سلطنتی عقیق 12,200,000 تومان

  مبل سلطنتی عقیق مدلی خاص از میان مبلهای سلطنتی بوده که دارای ساختاری زیبا و مقاوم می باشد . در تهیه این مدل مبل سلطنتی از بهترین مواد اولیه استفاده شده است که ماندگاری بالایی را به محصولات شما می دهند .

 • مبل ایکاد

  مبل سلطنتی ایکاد 9,800,000 تومان

  مبل سلطنتی ایکاد از نمونه مبل های پرطرفدار و پر فروش می باشد که در رنگ های سازگار با منزل شما قابل سفارش می باشد و این تنوع رنگ به دلیل استفاده پارچه های با کیفیت همراه با رنگبندی بسیار می باشد .

 • مبل رز

  مبل کلاسیک رز 9,800,000 تومان

  مبل استیل رز دارای زیبایی بسیاری در طراحی قسمت پارچه ای مبل شما می باشد . شما می توانید بر اساس نظر خود پارچه های این محصول را تغییر داده و در رنگ های متنوعی خریداری نمود .

 • مبل باروج

  مبل جدید سلطنتی باروج 9,550,000 تومان

  مبل سلطنتی باروج مبلی با ساختار یک عدد سه نفره و چهار یک نفره می باشد که می توان دو عدد میز بان نیز برای این مبل سلطنتی سفارش داد . جنس چوب این مبل از راش می باشد .

 • مبل بنیس

  مبل کلاسیک بنیس 8,500,000 تومان

  مبل سلطنتی بنیس را می توانید با رنگ های مختلف در منزل مورد استفاده قرار دهید . این مبل سلطنتی جدید دارای جذابیت بالایی می باشد که دکوراسیون منزل شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

 • مبل کاترین

  مبل استیل جدید کاترین 7,900,000 تومان

  مبل استیل کاترین از مدل های زیبای مبل است .که دارای بهترین نوع پارچه و رنگ بندی های متنوع می باشد . این مبل دارای کلاف بسیار با کیفیت بوده و در مدل های 7 به بالا قابل سفارش می باشد .

این بخش شامل مبل هایی میشود که معمولا در پذیراییها و میهمانیها مورد استفاده قرار میگیرند . زیبایی این مبل ها بیش از راحت بودن آنها مدنظر خریداران است . این مبلها را با نامهایی چون استیل، کلاسیک و سلطنتی نیز میشناسند .

مبلهای کلاسیک به مبلهایی گفته میشود که معمولا ظاهری صاف و ساده و بدون ظرافتهای خاص دارند .

مبلهای سلطنتی به مبلهایی گفته میشود که پر از نقش و نگارند و غالبا در رنگاهای طلایی و سفید طراحی میشوند .

مبلهای استیل نیز مهمترین مولفه شان استفاده از چوب بیشتر است .

تمامی این مبلها بصورت شرکتی تولید شده و دارای کیفیت بالایی هستند . و با ارسال رایگان به سراسر کشور فرستاده میشوند .

مشتری میتواند تعداد مورد نظر خود را از هر مبل سفارش دهد و نفرات آن را به دلخواه خود کم یا زیاد کند . و همچنین میتواند رنگ چوب یا جنس و رنگ پارچه را عوض کند .

برای جزئیات بیشتر میتوانید روی محصول کلیک نمایید یا با مشاوران ما در تماس باشید .