سرویس خواب

 • سرویس خواب سلطنتی لوئی

  سرویس خواب لوئی

  سرویس خواب لوئی از مدل سرویس خواب هاییست که قسمت تاج و پایین آن لمسه شده است . این سرویس خواب در رنگ های ماهگونی ، صدفی ، کرم و ونگه می باشد .

  10,500,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب جدید تیفانی

  سرویس خواب تیفانی

  سرویس خواب تیفانی از دسته سرویس خواب هاییست که مورد توجه عروسان قرار می گیرد و دلیل این امر داشتن رنگ سفید و طراحی خاص ست آرایشی این محصول می شود .

  6,000,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب عروس زمرد

  سرویس خواب زمرد

  سرویس خواب زمرد دارای یک ست آرایشی ، دو عدد پاتختی و تخت خواب دو نفره می باشد که در تصویر مشاهده می نمایید . این سرویس خواب زیبا در رنگ های سفید ، قهوه ای و کرم قابل سفارش است .

  6,400,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب مدرن آریو

  سرویس خواب آریو

  سرویس خواب آریو را می توانید با رنگ سفید و قهوه ای سفارش دهید .این سرویس خواب شامل ست آرایشی ، پاتختی و دراور است که دارای آینه ای متحرک است .

  5,500,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب عروس اریکه

  سرویس خواب اریکه

  سرویس خواب اریکه به این دلیل در خرید های عروس مورد توجه قرار می گیرد که دارای رنگ سفید بوده و حالت کلاسیک دارد . البته این سرویس خواب زیبا در رنگ های مختلفی قابل سفارش است .

  3,900,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب جدید آرکا

  سرویس خواب آرکا

  سرویس خواب آرکا از دسته سرویس خواب های محبوب بوده و می تواند اتاق خواب شما را زیباتر از قبل سازد . این سرویس خواب مدرن را می توانید در رنگهای مختلف چوب بهمراه تشک های متنوع سفارش دهید .

  6,500,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب مدرن لادن

  سرویس خواب لادن

  سرویس خواب لادن ساخته شده از ام دی اف همراه با روکش پی وی سی می باشد همچنین این سرویس خواب زیبا ضد خش و ضد آب است .

  5,850,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب مدرن دو نفره اوپرا

  سرویس خواب اوپرا

  سرویس خواب اوپرا می تواند محیط اتاق خواب شما را به محیطی زیبا و خاص تبدیل کند و تغییر مثبتی در طراحی اتاق خواب شما انجام دهد .

  4,850,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب کشودار آرام

  سرویس خواب آرام

  سرویس خواب آرام سرویس خوابی از جنس ملامینه ضد خش می باشد و قابلیت آن را دارد که در جنس ام دی اف نیز سفارش داده شود . همچنین می توان این تخت خواب زیبا را در رنگ های متفاوتی برای اتاق خواب خودسفارش داد .

  3,970,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب دو نفره اوپیروس

  سرویس خواب اوپیروس

  سرویس خواب اوپیروس نمونه ای از سرویس خواب های فضا دار می باشد که می توانید فضایی را برای قرار دادن لوازم تزیینی در کنار تخت خواب خود داشته باشید .

  4,280,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب جدید آگرین

  سرویس خواب آگرین

  سرویس خواب آگرین از نمونه های زیباییست که طرفداران زیادی را از میان جوانان خوش ذوق به خود جلب نموده است . این سرویس خواب شامل پاتختی ، ست آرایشی ، و تخت خواب زیبای دو نفره می باشد .

  5,290,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب لمسه آونگ

  سرویس خواب آونگ

  سرویس خواب آونگ نوعی سرویس خواب مقاوم بوده که ماندگاری بالایی دارد . در قسمت تاج این سرویس خواب زیبا قسمت های لمسه کار شده را شاهد می باشیم ک زیبایی خاصی به نمای تخت می دهند .

  5,100,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب عروس ویونا

  سرویس خواب ویونا

  سرویس خواب ویونا از دسته سرویس خواب های انتخابی برای عروسان می باشد که به دلیل داشتن رنگ سفید در این دست قرار گرفته است . این تخت خواب در رنگ های مختلف نیز قابل سفارش است .

  4,750,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب جدید لورسا

  سرویس خواب لورسا

  سرویس خواب لورسا دارای جنس تماما از ام دی اف می باشد که در رنگ بندی کرمی ، قهوه ای تیره و روشن قابل سفارش است و همچنین ضد خش و ضد آب می باشد که این امر باعث پر فروش شدن این سرویس خواب می شود .

  4,180,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب دو نفره لاله

  سرویس خواب لاله

  سرویس خواب لاله یک نفره بوده که دارای عرض بسیار برای افرادیست که نسبت به افراد دیگر به فضای بیشتری نیاز دارند تا بتوانند براحتی ساعات استراحت خود را با آن سپری کنند .

  3,020,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب عروس

  سرویس خواب عروس

  سرویس خواب عروس به دلیل داشتن رنگ سفید در تخت خواب و دیگر اجزای این سرویس خواب می باشد که خانمهای جوان در تهیه جهیزیه اکثرا سرویس هایی را انتخاب می نمایند که دارای این گونه رنگ بندی باشند .

  4,990,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب سلطنتی صدف

  سرویس خواب صدف

  سرویس خواب صدف که در تصویر مشاهده می کنید دارای طراحی زیبایی در قسمت تاج خود می باشد که باعث خاص شدن این سرویس خواب می گردد شما می توانید طراحی های مشابه تاج این تخت را در قسمت بالای ست آرایشی نیز مشاهده نمایید .

  5,350,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب صبا

  سرویس خواب صبا

  سرویس خواب صبا دارای طرحی ساده اما بسیار شیک می باشد که مناسب برای افراد ساده پسند است . این سرویس خواب زیبا از جنس زیر کار نئوپان و ام دی اف بهمراه روکش ملچ می باشد .

  5,500,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب شکوفه

  سرویس خواب شکوفه

  سرویس خواب شکوفه از محصولات پرفروش است که افراد جوان و خوش سلیقه ، همچنین در تهیه جهیزیه اکثرا این مدل را انتخاب می کنند .

  3,080,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب سپهر

  سرویس خواب سپهر

  سرویس خواب سپهر از نمونه سرویس خواب های کامل می باشد که شامل تخت خواب یک نفره ، پاتختی و ست آرایشی می باشد . در صورت تمایل می توانید کمد این سرویس خواب را بصورت جداگانه همراه با این محصول خریداری نمایید .

  3,180,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب کلاسیک پلاس

  سرویس خواب پلاس

  سرویس خواب پلاس نوعی سرویس خواب مدرن بوده که دارای طراحی زیبایی می باشد و این طراحی باعث بالا رفتن فروش سرویس خواب پلاس شده است .

  5,520,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب مدرن پازل

  سرویس خواب پازل

  سرویس خواب پازل از دسته تخت خواب های دو نفره کشودار می باشد که این قابلیت باعث بالا رفتن فروش این محصول می شود .

  3,980,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب دونفره ایزابل

  سرویس خواب ایزابل

  سرویس خواب ایزابل مدلی از سرویس خواب بوده که در رنگ های مختلف قابل سفارش می باشد . این سرویس خواب زیبا ساخته شده از جنس نانو می باشد .

  10,500,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب جدید آمیتیس

  سرویس خواب آمیتیس

  سرویس خواب آمیتیس سرویس خوابی پرفروش بوده که از جنس چوب روس همراه با روکش ملچ می باشد . داشتن روکش برای این مدل تخت خواب باعث شده تا ضد خش و ضد آب باشد و مقاومت بالایی را برای تخت خواب شما به وجود می آورد .

  4,950,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب مدرن شقایق

  سرویس خواب شقایق

  سرویس خواب شقایق نمونه ای پرفروش از ست های خواب می باشد که می توان بهمراه مدل های مختلف تشک آن را سفارش داد . جنس این تخت خواب دو نفره از ام دی اف می باشد

  5,120,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب دو نفره اطلسی

  سرویس خواب اطلسی

  سرویس خواب اطلسی از نمونه سرویس خواب های پرفروش سایت دی ایران می باشد . این سرویس خواب مناسب با اتاق خواب هاییست که برای قرار دادن اشیا و لوازم خود نیازمند فضا می باشند .

  3,950,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب دو نفره اسکار

  سرویس خواب اسکار

  سرویس خواب اسکار نمونه ای از سرویس خواب های پرفروش می باشد که در رنگ های متنوع قابل سفارش می باشد . این سرویس خواب جدید از جنس ملامینه بوده و می توان

  3,950,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب زیبای آریا

  سرویس خواب آریا

  سرویس خواب آریا دارای طراحی زیباییست که در بالا و پایین تخت خواب دو نفره آن حالتی منظم را مشاهده نمی کنید و این خود باعث جذب طرفدارانیست که از اینگونه طرح ها استقبال می نمایند .

  4,120,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب دونفره آذین

  سرویس خواب آذین

  سرویس خواب آذین نوعی از سرویس خواب است که به دلیل داشتن رنگی سفید به سرویس خواب عروس نیز مشهور است . این سرویس خواب زیبا را می توان در رنگ های مختلفی سفارش داد و با دکوراسیون اتاق خواب خود هماهنگ نمود .

  4,580,000 تومان
  0 out of 5
 • سرویس خواب مدرن آداک

  سرویس خواب آداک

  سرویس خواب آداک از نمونه سرویس خواب های زیبایی می باشد که دارای طراحی بسیار زیبایی بوده و برای افراد زیبا پسند کاملا مناسب است .

  4,960,000 تومان
  0 out of 5

محصولات سرویس خواب که در این صفحه از فروشگاه مشاهده مینمایید . از جنس چوب و ام دی اف میباشند . در برخی از آنها چوب بیشتری بکار رفته برخی از سرویسها دارای روکش یکپارچه PVC میباشند و برخی از جنس ملامینه ضد خش با روکش وکیوم هستند و در برخی چوب راش بکار استفاده شده است .
قیمتی که برای هر سرویس خواب قید شده غالبا مربوط به تخت خواب دو نفره، میز آرایش و دو عدد پاتختی میباشد . در صورتی که مشتری مایل باشد میتواند اجزای دیگری نیز به همراه خرید خود سفارش دهد یا اینکه تنها تختخواب را خریداری کند .
برای اطلاع دقیقتر میتوانید از جنس و یا اجزای تشکیل دهنده هر سرویس ها میتوانید با کلیک روی محصول مورد نظرتان جزییات بیشتری را در مورد آن مطالعه نمایید .
محصولات فوق جهت بزرگسالان طراحی شده اند . در صورتی که میخواهید برای نوزاد یا نوجوانان خود سرویس خواب تهیه کنید میتوانید از منوی بالای سایت به بخش مربوطه مراجعه نمایید .