سرویس خواب

 • سرویس خواب لوئی

  سرویس خواب سلطنتی لوئی 10,500,000 تومان

  سرویس خواب لوئی از مدل سرویس خواب هاییست که قسمت تاج و پایین آن لمسه شده است . این سرویس خواب در رنگ های ماهگونی ، صدفی ، کرم و ونگه می باشد .

 • سرویس خواب تیفانی

  سرویس خواب جدید تیفانی 6,000,000 تومان

  سرویس خواب تیفانی از دسته سرویس خواب هاییست که مورد توجه عروسان قرار می گیرد و دلیل این امر داشتن رنگ سفید و طراحی خاص ست آرایشی این محصول می شود .

 • سرویس خواب زمرد

  سرویس خواب عروس زمرد 6,400,000 تومان

  سرویس خواب زمرد دارای یک ست آرایشی ، دو عدد پاتختی و تخت خواب دو نفره می باشد که در تصویر مشاهده می نمایید . این سرویس خواب زیبا در رنگ های سفید ، قهوه ای و کرم قابل سفارش است .

 • سرویس خواب آریو

  سرویس خواب مدرن آریو 5,500,000 تومان

  سرویس خواب آریو را می توانید با رنگ سفید و قهوه ای سفارش دهید .این سرویس خواب شامل ست آرایشی ، پاتختی و دراور است که دارای آینه ای متحرک است .

 • سرویس خواب اریکه

  سرویس خواب عروس اریکه 3,900,000 تومان

  سرویس خواب اریکه به این دلیل در خرید های عروس مورد توجه قرار می گیرد که دارای رنگ سفید بوده و حالت کلاسیک دارد . البته این سرویس خواب زیبا در رنگ های مختلفی قابل سفارش است .

 • سرویس خواب آرکا

  سرویس خواب جدید آرکا 6,500,000 تومان

  سرویس خواب آرکا از دسته سرویس خواب های محبوب بوده و می تواند اتاق خواب شما را زیباتر از قبل سازد . این سرویس خواب مدرن را می توانید در رنگهای مختلف چوب بهمراه تشک های متنوع سفارش دهید .

 • سرویس خواب اوپیروس

  سرویس خواب دو نفره اوپیروس 4,280,000 تومان

  سرویس خواب اوپیروس نمونه ای از سرویس خواب های فضا دار می باشد که می توانید فضایی را برای قرار دادن لوازم تزیینی در کنار تخت خواب خود داشته باشید .

 • سرویس خواب آگرین

  سرویس خواب جدید آگرین 5,290,000 تومان

  سرویس خواب آگرین از نمونه های زیباییست که طرفداران زیادی را از میان جوانان خوش ذوق به خود جلب نموده است . این سرویس خواب شامل پاتختی ، ست آرایشی ، و تخت خواب زیبای دو نفره می باشد .

 • سرویس خواب آونگ

  سرویس خواب لمسه آونگ 5,100,000 تومان

  سرویس خواب آونگ نوعی سرویس خواب مقاوم بوده که ماندگاری بالایی دارد . در قسمت تاج این سرویس خواب زیبا قسمت های لمسه کار شده را شاهد می باشیم ک زیبایی خاصی به نمای تخت می دهند .

 • سرویس خواب ویونا

  سرویس خواب عروس ویونا 4,750,000 تومان

  سرویس خواب ویونا از دسته سرویس خواب های انتخابی برای عروسان می باشد که به دلیل داشتن رنگ سفید در این دست قرار گرفته است . این تخت خواب در رنگ های مختلف نیز قابل سفارش است .

 • سرویس خواب لورسا

  سرویس خواب جدید لورسا 4,180,000 تومان

  سرویس خواب لورسا دارای جنس تماما از ام دی اف می باشد که در رنگ بندی کرمی ، قهوه ای تیره و روشن قابل سفارش است و همچنین ضد خش و ضد آب می باشد که این امر باعث پر فروش شدن این سرویس خواب می شود .

 • سرویس خواب لاله

  سرویس خواب دو نفره لاله 3,020,000 تومان

  سرویس خواب لاله یک نفره بوده که دارای عرض بسیار برای افرادیست که نسبت به افراد دیگر به فضای بیشتری نیاز دارند تا بتوانند براحتی ساعات استراحت خود را با آن سپری کنند .

 • سرویس خواب لادن

  سرویس خواب مدرن لادن 5,850,000 تومان

  سرویس خواب لادن ساخته شده از ام دی اف همراه با روکش پی وی سی می باشد همچنین این سرویس خواب زیبا ضد خش و ضد آب است .

 • سرویس خواب عروس

  سرویس خواب عروس 4,990,000 تومان

  سرویس خواب عروس به دلیل داشتن رنگ سفید در تخت خواب و دیگر اجزای این سرویس خواب می باشد که خانمهای جوان در تهیه جهیزیه اکثرا سرویس هایی را انتخاب می نمایند که دارای این گونه رنگ بندی باشند .

 • سرویس خواب صدف

  سرویس خواب سلطنتی صدف 5,350,000 تومان

  سرویس خواب صدف که در تصویر مشاهده می کنید دارای طراحی زیبایی در قسمت تاج خود می باشد که باعث خاص شدن این سرویس خواب می گردد شما می توانید طراحی های مشابه تاج این تخت را در قسمت بالای ست آرایشی نیز مشاهده نمایید .

 • سرویس خواب صبا

  سرویس خواب صبا 5,500,000 تومان

  سرویس خواب صبا دارای طرحی ساده اما بسیار شیک می باشد که مناسب برای افراد ساده پسند است . این سرویس خواب زیبا از جنس زیر کار نئوپان و ام دی اف بهمراه روکش ملچ می باشد .

 • سرویس خواب شکوفه

  سرویس خواب شکوفه 3,080,000 تومان

  سرویس خواب شکوفه از محصولات پرفروش است که افراد جوان و خوش سلیقه ، همچنین در تهیه جهیزیه اکثرا این مدل را انتخاب می کنند .

 • سرویس خواب سپهر

  سرویس خواب سپهر 3,180,000 تومان

  سرویس خواب سپهر از نمونه سرویس خواب های کامل می باشد که شامل تخت خواب یک نفره ، پاتختی و ست آرایشی می باشد . در صورت تمایل می توانید کمد این سرویس خواب را بصورت جداگانه همراه با این محصول خریداری نمایید .

 • سرویس خواب پلاس

  سرویس خواب کلاسیک پلاس 5,520,000 تومان

  سرویس خواب پلاس نوعی سرویس خواب مدرن بوده که دارای طراحی زیبایی می باشد و این طراحی باعث بالا رفتن فروش سرویس خواب پلاس شده است .

 • سرویس خواب پازل

  سرویس خواب مدرن پازل 3,980,000 تومان

  سرویس خواب پازل از دسته تخت خواب های دو نفره کشودار می باشد که این قابلیت باعث بالا رفتن فروش این محصول می شود .

 • سرویس خواب ایزابل

  سرویس خواب دونفره ایزابل 10,500,000 تومان

  سرویس خواب ایزابل مدلی از سرویس خواب بوده که در رنگ های مختلف قابل سفارش می باشد . این سرویس خواب زیبا ساخته شده از جنس نانو می باشد .

 • سرویس خواب اوپرا

  سرویس خواب مدرن دو نفره اوپرا 4,850,000 تومان

  سرویس خواب اوپرا می تواند محیط اتاق خواب شما را به محیطی زیبا و خاص تبدیل کند و تغییر مثبتی در طراحی اتاق خواب شما انجام دهد .

 • سرویس خواب آمیتیس

  سرویس خواب جدید آمیتیس 4,950,000 تومان

  سرویس خواب آمیتیس سرویس خوابی پرفروش بوده که از جنس چوب روس همراه با روکش ملچ می باشد . داشتن روکش برای این مدل تخت خواب باعث شده تا ضد خش و ضد آب باشد و مقاومت بالایی را برای تخت خواب شما به وجود می آورد .

 • سرویس خواب شقایق

  سرویس خواب مدرن شقایق 5,120,000 تومان

  سرویس خواب شقایق نمونه ای پرفروش از ست های خواب می باشد که می توان بهمراه مدل های مختلف تشک آن را سفارش داد . جنس این تخت خواب دو نفره از ام دی اف می باشد

 • سرویس خواب اطلسی

  سرویس خواب دو نفره اطلسی 3,950,000 تومان

  سرویس خواب اطلسی از نمونه سرویس خواب های پرفروش سایت دی ایران می باشد . این سرویس خواب مناسب با اتاق خواب هاییست که برای قرار دادن اشیا و لوازم خود نیازمند فضا می باشند .

 • سرویس خواب اسکار

  سرویس خواب دو نفره اسکار 3,950,000 تومان

  سرویس خواب اسکار نمونه ای از سرویس خواب های پرفروش می باشد که در رنگ های متنوع قابل سفارش می باشد . این سرویس خواب جدید از جنس ملامینه بوده و می توان

 • سرویس خواب آریا

  سرویس خواب زیبای آریا 4,120,000 تومان

  سرویس خواب آریا دارای طراحی زیباییست که در بالا و پایین تخت خواب دو نفره آن حالتی منظم را مشاهده نمی کنید و این خود باعث جذب طرفدارانیست که از اینگونه طرح ها استقبال می نمایند .

 • سرویس خواب آرام

  سرویس خواب کشودار آرام 3,970,000 تومان

  سرویس خواب آرام سرویس خوابی از جنس ملامینه ضد خش می باشد و قابلیت آن را دارد که در جنس ام دی اف نیز سفارش داده شود . همچنین می توان این تخت خواب زیبا را در رنگ های متفاوتی برای اتاق خواب خودسفارش داد .

 • سرویس خواب آذین

  سرویس خواب دونفره آذین 4,580,000 تومان

  سرویس خواب آذین نوعی از سرویس خواب است که به دلیل داشتن رنگی سفید به سرویس خواب عروس نیز مشهور است . این سرویس خواب زیبا را می توان در رنگ های مختلفی سفارش داد و با دکوراسیون اتاق خواب خود هماهنگ نمود .

 • سرویس خواب آداک

  سرویس خواب مدرن آداک 4,960,000 تومان

  سرویس خواب آداک از نمونه سرویس خواب های زیبایی می باشد که دارای طراحی بسیار زیبایی بوده و برای افراد زیبا پسند کاملا مناسب است .

محصولات سرویس خواب که در این صفحه از فروشگاه مشاهده مینمایید . از جنس چوب و ام دی اف میباشند . در برخی از آنها چوب بیشتری بکار رفته برخی از سرویسها دارای روکش یکپارچه PVC میباشند و برخی از جنس ملامینه ضد خش با روکش وکیوم هستند و در برخی چوب راش بکار استفاده شده است .
قیمتی که برای هر سرویس خواب قید شده غالبا مربوط به تخت خواب دو نفره، میز آرایش و دو عدد پاتختی میباشد . در صورتی که مشتری مایل باشد میتواند اجزای دیگری نیز به همراه خرید خود سفارش دهد یا اینکه تنها تختخواب را خریداری کند .
برای اطلاع دقیقتر میتوانید از جنس و یا اجزای تشکیل دهنده هر سرویس ها میتوانید با کلیک روی محصول مورد نظرتان جزییات بیشتری را در مورد آن مطالعه نمایید .
محصولات فوق جهت بزرگسالان طراحی شده اند . در صورتی که میخواهید برای نوزاد یا نوجوانان خود سرویس خواب تهیه کنید میتوانید از منوی بالای سایت به بخش مربوطه مراجعه نمایید .