تخت خواب

 • تخت خواب فلزی ملودی

  تخت خواب ملودی

  تخت خواب ملودی می تواند تخت خوابی مناسب برای اتاق خواب دو نفره فرزندان شما باشد و در منازلی با فضای کم بهترین نوع تخت خواب به شمار می رود .

  1,280,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دو نفره فلزی رامونا

  تخت خواب رامونا

  تخت خواب رامونا ساخته شده از فلز بوده و طرفداران خاصی را به خود جلب نموده است . این تخت خواب کاملا مشابه با تصویر موجود در سایت می باشد و تصاویر کاملا واقعی هستند .

  875,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب ملامینه کلارو

  تخت خواب کلارو

  تخت خواب کلارو تخت خوابی کاملا جدید بوده که طرفداران خاص خود را دارد . این تخت خواب را می توانید در رنگ های مختلفی که با اتاق خواب شما سازگاری دارند هماهنگ نمایید .

  565,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب نوجوان آدیداس

  تخت خواب آدیداس

  تخت خواب آدیداس یکی از محبوب ترین تخت خواب ها در دسته نوجوان می باشد و نوجوانان زیادی به دلیل محبوب بودن آدیداس آن را خریداری می نمایند .

  610,000 تومان
  5.00 out of 5
 • تخت خواب دو طبقه دورا

  تخت خواب دورا

  تخت خواب دورا می تواند تخت خوابی مناسب برای فضاهای خوابگاه ها و مهمانپذیر ها می باشد و می توانید این تخت خواب های زیبا را در تعداد بالا نیز سفارش دهید .

  1,050,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب ملامینه فروهر

  تخت خواب فروهر

  تخت خواب فروهر برای این دلیل به این نام مشهور است که دارای نشان فروهر بر روی قسمت تاج و پایین خود می باشد . این تخت خواب یک نفره زیبا یکی از پرفروش ترین نوع تخت خواب در این سایت بوده و طرفداران خاص خود را دارد .

  530,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دخترانه ساحل

  تخت خواب ساحل

  تخت خواب ساحل دارای طراحی خاصی نسبت به دیگر تخت خواب ها می باشد . این تخت خواب زیبا را می توانید در رنگ های مختلفی سفارش دهید .

  1,050,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دخترانه مارال

  تخت خواب مارال

  تخت خواب مارال تخت خوابی یک نفره بوده که در اندازه های 90*200 سانتی متر تولید می شود . حدود 1تا 3 روز پس از سفارش می توانید محصول خود را تحویل بگیرید .

  1,040,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب ام دی اف ستایش

  تخت خواب ستایش

  تخت خواب ستایش ساخته شده از ملامینه و ام دی اف بوده و از دسته تخت خوابهای باکس دار می باشد . اتصالات این تخت خواب با کیفیت است و در زیر تخت می توانید تعدادی باکس مشاهده نمایید .

  1,090,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب یک نفره روهام

  تخت خواب روهام

  تخت خواب روهام یکی از تخت خواب های همه پسند بوده که دارای طرحی جدید می باشد . این تخت خواب در قسمت تاج خود دارای ال ای دی های رنگی بوده که می تواند طرح این تخت خواب را از دیگر تخت خواب ها متمایز سازد .

  1,090,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دخترانه برنز

  تخت خواب برنز

  تخت خواب برنز دارای قسمت های طلایی رنگی می باشد که طراحی این تخت خواب را دخترانه کرده و باعث می شود طرفدارانی در میان دختران داشته باشد .

  1,080,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دو طبقه سارینا

  تخت خواب سارینا

  تخت خواب سارینا مدلی از تخت خواب های دو طبقه می باشد که دارای قسمتی لمسه در قسمت تاج خود می باشد که زیبایی این تخت خواب را دو برابر نموده است .

  1,235,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دخترانه رکسانا

  تخت خواب رکسانا

  تخت خواب رکسانا به دلیل داشتن رنگی ملایم و زیبا دختران زیادی را به خود جلب می نماید . زیرا دختران معمولا دارای اتاق خواب هایی با طراحی صورتی می باشند .

  640,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب نوجوان پاتریک

  تخت خواب پاتریک

  تخت خواب پاتریک تخت خوابی جذاب برای کودکان در جنسیت های مختلف است که دارای رنگبندی کاملا متفاوت در قسمت چوبی خود می باشد .

  640,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دخترانه کیتی

  تخت خواب کیتی

  تخت خواب کیتی دارای دو قسمت چوب و فلز می باشد که قسمت چوبی آن را می توانید بر اساس نظر خود تغییر دهید . این تخت خواب دو طبقه بوده و قابلیت جداشدن ندارد .

  1,195,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب چوبی فلزی ملینا

  تخت خواب ملینا

  تخت خواب میلینا می تواند با اتاق خواب هایی که طراحی سفید دارند به راحتی هماهنگ شود . قسمت چوبی این تخت خواب زیبا را می توانید در رنگ های مختلفی سفارش دهید .

  730,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دو نفره الینا

  تخت خواب الینا

  تخت خواب الینا یکی از تخت خواب های شیک و زیباییست که می توانید فضای اتاق خواب خود را با آن زیباتر سازید . این تخت خواب در قسمت تاج خود دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد .

  930,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب دو طبقه کارینا

  تخت خواب کارینا

  تخت خواب کارینا از دسته تخت خواب های کشودار می باشد که ظاهری شیک به اتاق خواب شما می بخشد . تخت خواب کارینا را می توانید در رنگ های متنوعی سفارش دهید

  1,280,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب یکنفره هلیا

  تخت خواب هلیا

  تخت خواب هلیا کاملا مناسب با همه سلیقه ها می باشد و می تواند انتخاب جنسیت های مختلف دختر و پسر باشد . این تخت خواب ساخته شده از بهترین نوع مواد اولیه مانند ام دی اف همراه با روکش ملامینه می باشد .

  685,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب سورنا

  تخت خواب سورنا

  تخت خواب سورنا که در تصویر مشاهده می نمایید دارای قسمت های لمسه بوده که زیبایی این مدل را چند برابر می نماید . این تخت خواب یکی از پرفروش ترین محصول برای خوابگاه ها و فضاهاییست که در آن به استراحت می پردازند .

  680,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب یکنفره حلما

  تخت خواب حلما

  تخت خواب حلما یکی از تخت خواب هاییست که از ملامینه ضد خش می باشد که خاصیت ضد آب نیز دارد . این تخت خواب بسیار کیفیت می باشد و خریداران خود را راضی نگه می دارد .

  1,100,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب پانتا

  تخت خواب پانتا

  تخت خواب پانتا از دسته تخت خواب هاییست که می توان پاتختی و ست آرایشی آن را بصورت جداگانه خریداری نمود . این تخت خواب جدید از جنس ملامینه و ام دی اف می باشد .

  685,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب راما

  تخت خواب راما

  تخت خواب راما تخت خوابی فلزی بوده که می توان این محصول را در ابعاد تک نفره و دو طبقه سفارش داد . این تخت خواب لمسه بوده و در رنگ های مختلفی قابل سفارش می باشد .

  1,230,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب وانیا

  تخت خواب وانیا

  تخت خواب وانیا ساخته شده از بهترین مواد اولیه بوده زیرا از بدنه ای با جنس ام دی اف و ملامینه و پارچه های با کیفیت مازراتی و پورشه می باشد .

  1,250,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب شادی

  تخت خواب شادی

  تخت خواب شادی یکی از پرفروش ترین تخت خواب های فلزی می باشد . این تخت خواب فلزی دارای کفی هایی از جنس فلز و چوب می باشد که شما می توانید نوع آن را انتخاب نمایید .

  590,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب تافته

  تخت خواب تافته

  تخت خواب تافته تخت خوابی یک نفره در اندازه های 90*200 می باشد . این تخت خواب مدرن طرفداران زیادی را به خود جلب نموده و یکی از پرفروش ترین تخت خوابها می باشد .

  680,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب ایلیا

  تخت خواب ایلیا

  تخت خواب ایلیا تخت خوابی دو نفره است که ظاهری زیبا داشته و جذابیت بالایی دارد . جنس این سرویس خواب ام دی اف می باشد که ماندگاری بالای این محصول را تضمین می کند .

  1,280,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب ماندانا

  تخت خواب ماندانا

  تخت خواب ماندانا می تواند طراحی جدیدی برای منزل شما داشته باشد و اتاق خواب شما را به فضایی جدید تبدیل کند . این تخت خواب چوبی دارای مدلی زیبا می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهد .

  740,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب گلبرگ

  تخت خواب گلبرگ

  تخت خواب گلبرگ از دسته تختخواب هایی می باشد که می توانید آن را در اندازه ی دو نفره سفارش دهید . در صورتیکه می خواهید مدل دو نفره آن را سفارش دهید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .

  600,000 تومان
  0 out of 5
 • تخت خواب چوبی آذین

  تخت خواب آذین

  تخت خواب آذین دارای رنگبندی منایب برای اتاق خواب دختران می باشد . این تخت خواب بارنگبندی های متنوع ترین نیز قابل سفارش است .

  440,000 تومان
  0 out of 5

محصولات تخت خواب که در این صفحه از فروشگاه مشاهده مینمایید . برخی از جنس چوب و ام دی اف و برخی فلزی هستند . محصولات چوبی گاها دارای روکش پی وی سی یکپارچه و گاهی وکیوم ضدخش هستند .
قیمتی که برای هر تخت خواب قید شده غالبا تنها مربوط به تخت خواب است . در صورتی که مشتری مایل باشد میتواند اجزای دیگری نیز به همراه خرید خود سفارش دهد یا اینکه تنها تختخواب را خریداری کند . همچنین اگر استحکام بیشتر و قیمت مناسبتر مدنظرتان است میتوانید از تخت خوابهایی استفاده نمایید که از جنس فلز هستند .
برای اطلاع دقیقتر از جنس و ابعاد هر تخت خواب میتوانید با کلیک روی محصول مورد نظرتان جزییات بیشتری را در مورد آن مطالعه نمایید .
محصولات فوق جهت بزرگسالان طراحی شده اند . در صورتی که مایل به مشاهده سرویسهای کاملی از تخت، پاتختی و میز آرایش برای زوجها هستید یا اینکه قصد دارید برای نوزاد یا نوجوانان خود سرویس خواب تهیه کنید میتوانید از منوی بالای سایت به بخش مربوطه مراجعه نمایید .